Otevírací doba
Po-So 08:00 - 22:00
Ne 08:00-20:00

Rezervace
+420 775 752 744

Besedu s Lenkou Hrabalovou musíme kvůli aktuální situaci přesunout na nový termín, jakmile bude stanoven, dáme Vám vědět. Již zakoupené lístky budou platné i v novém termínu.
 
V posledních letech situace kolem Íránu nepřestává plnit stránky světových médií. Země, která je označovaná za součást „Osy zla“ je zároveň úhlavním nepřítelem Spojených států, lákadlem asijských i evropských investorů i vytouženou destinací tisícovek turistů. O každodenním životě a hodnotách v této komplikované zemi povypráví íránistka, ale také o tom, proč je Islámská republika v tak složité mezinárodní pozici povypráví Lenka Hrabalová. 
Lenka Hrabalová je íránistka a arabistka, která Írán (a další země regionu) navštěvuje už více než deset let jako průvodkyně, novinářka i badatelka.
 
http://www.lenkahrabalova.cz/
 
VSTUPENKY:
100,- v předprodeji
 
Pro koupení vstupenky on-line je potřeba se nejprve přihlásit/zaregistrovat. Po přijetí platby Vám přijde elektronická vstupenka na Váš registrovaný email. (Pokud nepřijde, neváhejte nás kontaktovat na musicbar@forea.cz)
 
Maximální povolený počet rezervací na jednoho uživatele je 10 lístků. Pokud vás jde ve skupině více, a chcete sedět pospolu, napište nám email.