Otevírací doba
Po-So 08:00 - 22:00
Ne 08:00-20:00

Rezervace
+420 775 752 744

!!!!!!!!

Po dohodě s interprety jsme se rozhodli páteční koncert přesunout na jiný termín. Je to z toho důvodu, že je velmi mnoho účinkujících, a tak by už nezbylo moc lístků pro diváky.

Již zakoupené lístky Vám zůstávají a budou platné i pro další termín, o kterém Vás budeme informovat.

!!!!!!!!

Zveme vás na našlapaný koncert tří hudebních uskupení:

Brass Company - hudební těleso vedené Pavlem Vašíčkem, ředitelem ZUŠ, tvořené žesťovými nástroji, saxofony a kompletní rytmickou sekcí. Repertoár tohoto tělesa tvoří hlavně skladby z oblasti pop music, rocku, jazzu a filmových melodií.

Eliška Urbanová a Peter Juhás - se úspěšně zúčastnili nedávné televizní pěvecké soutěže The Voice Československo, ve které Eliška obsadila třetí a Peter čtvrté místo.

Hlavou dolů - šestičlenná kapela z Pardubic hrající svým osobitým stylem, který nazývá pop-crossover. V jejich tvorbě najdete vlivy různých hudebních stylů jako je např. Funky, pop-rock, rap, electro atd.
Skupinu založil na jaře roku 2016 Petr Hošek (basa) a Tomáš Novák (bicí). Ti oslovili další muzikanty z konzervatoře a kytaristu Honzu, se kterým již Tomáš působil v jiné kapele. Důležitou součástí uskupení je dechová složka, ve které má hlavní slovo Zuzka (alt saxofon, klarinet). Té sekunduje Martin (tenor saxofon, klarinet), který hraje zároveň na syntezátor a společně se Zuzkou zastávají vokály. Nejrozpoznatelnějším znakem kapely je chraplák zpěvačky Elišky. (zdroj: muzikus.cz)

http://www.hlavou-dolu.cz
https://www.facebook.com/hlavou
https://www.youtube.com/channel/UCwLsVVIcvI12LpATKn9QlW

 

VSTUPENKY:
150,- v předprodeji
 
Pro koupení vstupenky on-line je potřeba se nejprve přihlásit/zaregistrovat. Po přijetí platby Vám přijde elektronická vstupenka na Váš registrovaný email. (Pokud nepřijde, neváhejte nás kontaktovat na musicbar@forea.cz)
 
Maximální povolený počet rezervací na jednoho uživatele je 10 lístků. Pokud vás jde ve skupině více, a chcete sedět pospolu, napište nám email.
 
Místo Vám rezervujeme automaticky. Dříve zakoupený lístek = lepší místo.