Otevírací doba
Po-So 08:00 - 20:00
Ne 08:00-20:00

Rezervace
+420 775 752 744

Přesunutý termín. Již zakoupené lístky zůstanou v platnosti.
 
Skupina AC/CZ - www.acdcrevival.cz 
 
Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečnilo jak v České republice tak Slovensku, Rakousku, Polsku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostými , nástroji, kulisy a hlavně interpretací.
Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík alias Angus Young, který je také od ledna 2017 členem populární kapely ČECHOMOR.
Ukázky:
 
VSTUPENKY:
190,- v předprodeji
 
 
Maximální povolený počet rezervací na jednoho uživatele je 10 lístků.
 
NA TUTO AKCI NEVYTVÁŘÍME REZERVACE NA MÍSTO - VĚTŠINA PARKETU BUDE PONECHÁNA VOLNÁ NA STÁNÍ.
 
------
Po zaplacení vstupenky vám na email dorazí tato zpráva, jejíž přílohou je QR a číselný kód. Oba je možné u vstupu použít. 
V případě zakoupeného lístku vám automaticky vytváříme rezervaci na místo k sezení - pokud se rozhodnete přikoupit další vstupenky, a bude to na stejnou registraci, tak vás automaticky přiřadíme k sobě.
Při sestavování plánu sezení začínáme vždy s prvními zakoupenými vstupenkami od předu.
 
Zakoupením vstupenky a následným vstupem na akci potvrzujete, že splňujete aktuální podmínky a nařízení vlády ohledně Covidu-19.